Prémiové zimné záhrady na mieru

Získajte dokonalé miesto pre Vaše rastliny, oddych, kreativitu a pre Vašu dušu. Celoročne a za každého počasia v jemnom spojení s prírodou. Vyhotovené na mieru podľa Vašich predstáv a potrieb.

relaxujte-vo-vlastnom-raji-v-zimnej-zahrade

Zimná záhrada na mieru

Relaxujte vo vlastnom raji

Bežné miestnosti v domácnostiach majú svoje typické využitie. Kuchyňa je na varenie, jedáleň na jedenie, spálňa na spanie a obývačka väčšinou na posedenie pred telkou. Ale kde je priestor, ktorý skutočne pohladí vašu dušu a poskytne Vám aj v hektických dňoch ten zaslúžený kúsok pokoja?

Zimná záhrada je práve tým miestom, ktoré viete celoročne okrem pestovania rastlín dokonale prispôsobiť svojim obľúbeným činnostiam. Môžete si v nej zacvičiť jógu, prečítať knihu, dať si drink s priateľmi, ale hlavne voľnejšie dýchať, pretože nebudete mať pocit, že ste zatvorený medzi štyrmi stenami.

Zimné záhrady pre Vás vytvárame vždy na mieru tak, aby spĺňali požiadavky aj tých najnáročnejších klientov, nakoľko sa špecializujeme aj na atypické stavby a používame lokálne a trvácne materiály.

Rozšírte svoj domov o skutočnú oázu pokoja, neváhajte nás kontaktovať a už čoskoro sa môžete kochať vlastnou jedinečnou zimnou záhradou. Verte nám, zimná záhrada je investíciou do toho, na čom najviac záleží – do Vás.

Ale kde je ten priestor, kde môžete…

Popíjať čaj pod palmou medzi snehovými vločkami

Toto môže znieť trochu absurdne, ale keďže je zimná záhrada skvelá na prezimovanie mnohých druhov zelene a zároveň si v nej viete v teplúčku užívať padajúce snehové vločky za sklom okolo Vás, tento scenár môžete pokojne zažiť. A ak si chcete privodiť pocit exotickej dovolenky, pokojne si môžete pod Vašou palmou dať namiesto čaju aj mojito.

vychutnajte-si-vychod-slnka-v-zimnej-zahrade

Sledovať romantický západ slnka

Či už pri tom držíte v ruke niekoho dlaň alebo obľúbenú knihu, krásny západ slnka, ktorý vyfarbí oblohu na nádherné umelecké dielo, môže byť skvelou bodkou za dlhým dňom. Z Vašej zimnej záhrady sa západom slnka môžete komfortne kochať v každom ročnom období a pri akejkoľvek činnosti.

Úplne vypnúť alebo naopak

V pokojnom prostredí je ľahšie premýšľať, hľadať inšpirácie či relaxovať. Zimná záhrada môže byť skvelým miestom na kreativitu, cvičenie, prácu z domu, posedenie s blízkymi, ale aj priestorom na oddych, uzemnenie Vašich myšlienok či meditácie.

Získajte priestor pre Vaše dokonalé pohodlie

Nájsť si čas na seba a na oddych je niekedy náročné, ale my sme tu preto, aby sme Vám pomohli tieto chvíle skvalitniť a vytvorili Vám priestor pre Vaše chvíľky podľa Vašich predstáv.

Každodenné povinnosti, neustály zhon a plná hlava myšlienok. Poznáme to všetci a už sme si na to mnohí zvykli, možno aj Vy. Nemusíte sa však uspokojiť vždy len s tým, čo máte, keď si zaslúžite viac. Doprajte sebe a svojmu domovu do plusu niečo, čo Vám prinesie radosť a zaslúžený komfort každý deň.

S našimi zimnými záhradami získate miesto, kde si môžete nerušene oddýchnuť, zacvičiť si, dať si kávu, posedieť si s blízkymi, kempovať s deťmi či sa venovať iným obľúbeným aktivitám a ktoré môžete zároveň využiť aj pre Vaše rastliny.

S vysnívanou zimnou záhradou sme pomohli už stovkám klientov po celom Slovensku a radi pomôžeme aj Vám. Zverte sa do našich rúk a urobte rozhodnutie, ktoré Vám už čoskoro zlepší život a zatraktívni domov. 

Naše práce

Inšpirujte sa a odhaľte čaro našich realizácií

Pomôžeme vám s výberom najlepšieho riešenia

Hliníková Zimná Záhrada – RAL 7016

Hliníková zimná záhrada bez PTM

Hliník je kvôli jeho praktickým vlastnostiam a lepšej cenovej dostupnosti používaný na výstavbu zimných záhrad veľmi často. Dizajnovo sa hliníkové zimné záhrady hodia ku všetkým typom stavieb a je možné ich vyhotoviť v mnohých farebných odtieňoch, ako aj v drevodekore. Sú pevné, veľmi odolné a skutočne nenáročné na údržbu. Hliníkové zimné záhrady bez PTM (prerušených tepelných mostov) si môžete užívať celoročne, treba však brať do úvahy, že v zimných mesiacoch v nich nedosiahnete izbovú teplotu 24°C a náklady na jej vykurovanie budú vyššie, ako pri drevených zimných záhradách.

Masívna Drevená Zimná Záhrada

Drevená zimná záhrada

Nakoľko drevo je prírodný materiál, prirodzene navodzuje príjemnú atmosféru a dodáva zimnej záhrade harmonický vzhľad. Medzi jeho najlepšie vlastnosti patrí veľmi dobrá schopnosť tepelnej izolácie a regulácie vlhkosti. Ak drevenú konštrukciu spojíme napríklad s elegantnými a praktickými hliníkovými posuvnými systémami a izolačným trojsklom, získame dokonalé spojenie na celoročne využiteľnú zimnú záhradu. Možností však ponúkame oveľa viac a určite nájdeme tú pravú aj pre vás.

zimna-zahrada-k-rodinnemu-domu

Drevo-hliniková termoizolačná zimná záhrada

V ponuke máme už aj novinku, drevo-hliníkovú termoizolačnú zimnú záhradu, ktorá využíva tie najlepšie vlastnosti oboch materiálov. Vyznačuje sa skvelou životnosťou, tepelnou izoláciou, štýlovým vzhľadom a potrebuje minimálnu starostlivosť.

Drevená zimná záhrada,montter

Celoročná termoizolačná zimná záhrada

Pokiaľ chcete zimnú záhradu využívať plnohodnotne počas celého roka, tento typ zimnej záhrady je pre Vás ten správny. Termoizolačné zimné záhrady majú vďaka použitiu vhodných materiálov, vrátane izolačného skla, perfektné izolačné schopnosti a ponúkajú najpestrejšie využitie. Vykurovacie náklady na tento typ zimnej záhrady sú nižšie, ako na studené zimné záhrady a aj v zimných mesiacoch v nich komfortne dosiahnete izbovú teplotu 24°C.

Zasklenie Terasy

Zasklenie

Ochráňte svoju terasu pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Zasklením terasy získate v chladnejších mesiacoch lepšiu tepelnú izoláciu a v letných mesiacoch viete terasové dvere ľahko odsunúť a vašu terasu opäť otvoriť. Okrem toho pomôže ochrániť nábytok na vašej terase a taktiež fasádu domu. Pri zasklení využívame praktické posuvné systémy z hliníka a zasklenie bezpečnostným sklom.

exterierove-tieniace-rolety-na-zimnu-zahradu-montter

Tienenie

Už žiadne prehriate priestory od slnečných lúčov. Naše exteriérové tienenie vám poskytuje ochranu či už pred slnkom, vonkajším osvetlením alebo pred nežiadúcimi pohľadmi susedov. S našou tieniacou technikou môžete odhodiť šaty a užiť si zaslúžené súkromie. V ponuke máme niekoľko typov tienenia, vrátane tienenia na strechy zo skla. Samozrejmosťou je aj tieniaca technika na diaľkové ovládanie s bezpečnostným systémom proti vetru a dažďu.

TU JE NÁVOD AKO ZAČAŤ…

1

Kontaktujte nás

Povedzte nám o Vašej vysnívanej zimnej záhrade a upresnime si možnosti realizácie, farby a ďalšie detaily. Pokiaľ máte nejaké otázky, neváhajte a opýtajte sa. My Vám pomôžeme a nasmerujeme Vás.

2

Návrh riešenia

Naši profesionáli sa pozrú na najvhodnejšie technické či architektonické riešenia pri Vašich požiadavkách a na vhodnosť použitých materiálov.

3

Upresníme si čísla

Nakoľko zimné záhrady vyhotovujeme na mieru podľa želania každého zákazníka, ceny sa môžu pri jednotlivých zákazkách výrazne líšiť. Po dôkladnej konzultácií Vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru. 

4

Onedlho sme u Vás

V tomto bode začíname realizovať Vašu zimnú záhradu a v dohodnutom termíne sa stretávame pri jej výstavbe. Tešíme sa na Vás! 

5

Vychutnajte si vytúžené pohodlie

Vkročte do Vašej novej zimnej záhrady a relaxujte. Všetko je hotové a môžete si konečne užívať jej benefity.

POZOR! Overujte si firmy ktorým chcete zveriť svoje peniaze aby ste nedopadli ako zákazníci firiem v reportážach!

Čím sa vyznačujú takéto firmy?

– Cenová ponuka je výrazne nižšia ako naša o – 30 % a viac

– Presviedčajú Vás že Lexan alebo iný plast je lepší ako sklo.

– Nevedia realizovať zákazku bez zálohy –  my vieme začať realizovať aj bez zálohy v prípade že si vyberiete zo skladových farieb.

– Majú dlhy na sociálnej a zdravotnej poisťovni, firma má len schránkovú firmu nie reálne sídlo.

– Na stránke majú len vizualizácie, nie reálne realizácie.

– Dodacie termíny Vám ponúkajú niekoľko mesačné až ročné! A zálohu požadujú vždy!

– Nerealizujú stavby na mieru, konštrukcie vyrobia na dielni, a u Vás sa to len snažia dopasovať.

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte kontaktný formulár a získajte unikátne stavby či doplnky pre Váš domov. Zodpovieme Vaše otázky a nájdeme pre Vás riešenie.

Nedostali ste od nás odpoveď do 24 hodín? Prosím, zavolajte nám na číslo 0919 370 730 alebo nám napíšte na objednavky@montter.sk.

Pozor na podvodníkov!
Nie sme firma, ktorá ohovára iné firmy, no za posledný rok sme zaznamenali veľa podozrivých firiem a chceme ochrániť našich zákazníkov, aby neprišli o svoje ťažko zarobené peniaze. Žiaľ, nie každá firma je spoľahlivá a ako ste sa mohli dopočuť z médií, jeden z našich konkurentov okradol svojich zákazníkov o státisíce eur zo záloh. Mrzí nás, že takéto firmy vrhajú zlé svetelo na naše odvetvie a nakoľko chceme, aby naši klienti mohli pokojne spávať, rozhodli sme sa dať každému z vás možnosť objednať si naše služby bez nutnosti platenia zálohy vopred. Zálohu u nás zaplatíte vo výške 70% až v momente, keď u vás doma bude postavená konštrukcia a zvyšok zaplatíte až po úplnom odovzdaní diela.


Záznam z RTVS o tejto kauze si môžete pozrieť na tomto odkaze.

    Kedy by ste to chceli realizovať? *

    *Ako ste sa o nás dozvedeli:

    V prípade, že vám neodpovedáme do 24 hodín, volajte prosím na 0919 370 730 alebo píšte na objednavky@montter.sk