Terasy, prístrešky a pergoly na mieru

Využite Váš priestor naplno a získajte unikátne prvky z našej výroby, ktoré Vám poskytnú komfort a ochránia Váš majetok. S našimi terasami, prístreškami a pergolami získate viac, ako len strechu nad hlavou.

Dva holuby
Dlažba popraskala, pretože nemala prístrešok

Nová terasa, prístrešok, alebo pergola

ZASTREŠIŤ, ALEBO NEZASTREŠIŤ?

Z našej strany je odpoveď jednoznačná. Pokiaľ netúžite práve po romantickej pergole, pretkanej ťahavými rastlinami, ktorá by vo Vašej záhrade vytvárala oázu pokoja so zelenou strechou, odporúčame určite zastrešenie. Vďaka zastrešeniu ochránite seba a aj nábytok pred slnečnými lúčmi a zároveň nemusíte utekať dnu pred dažďom, rýchlo zakrývať vonkajšie vybavenie či rušiť grilovačku s priateľmi. Za zmienku určite stojí, že výrazne predĺžite životnosť Vašej vonkajšej dlažby. Štatisticky je totiž potrebné meniť exteriérové dlažby, ktoré nie sú pod prístreškom, každých 5 rokov. Približne 80-90% z týchto dlažieb vyzerá tak, ako na obrázku. Samozrejme nemôžeme zabudnúť na prístrešky pre autá, vďaka ktorým nemusíte nastupovať do prehriateho auta a taktiež poskytujú skvelú ochranu pred neželanými pozdravmi od vtáctva.

ROZPÁĽTE GRIL A ZAHOĎTE STAROSTI

So strechou nad hlavou je Vaša plánovaná grilovačka v suchu aj v daždi. Nemusíte viac rušiť plány kvôli letnej búrke a prichádzať o cenné momenty s Vašimi najbližšími. S našimi zastrešenými pergolami si môžete užiť Vaše posedenia s priateľmi či rodinné oslavy naplno v suchu a aj v tieni. Chcelo by to aj pevnú zem pod nohami? S našimi terasami na mieru dostanete to, po čom túžite.

Dlažba je chránená prístreškom, takže nepopraská navzdory počasiu

OCHRÁŇTE SVOJU DLAŽBU A VONKAJŠIE VYBAVENIE

Vaša dlažba a exteriérový nábytok majú svojich nepriateľov. Sú nimi najmä vplyvy počasia, ktoré skracujú ich životnosť a poškodzujú ich vzhľad, či funkčnosť. Nakoľko sa voda pri zamrznutí rozpína a ľahko sa dostane aj do tej najmenšej škáry, je spolu v kombinácii s mrazom tým najväčším nepriateľom Vašej vonkajšej dlažby. Vášmu vonkajšiemu vybaveniu nepomáhajú okrem vody, resp. dažďa či snehu, ani slnečné lúče. Vďaka zastrešeniu môžete svoj majetok ochrániť a predĺžiť jeho životnosť pokojne aj o niekoľko rokov.

AJ VAŠE AUTO SI ZASLÚŽI HÝČKANIE A OPATERU

Zabudnite na prehriate auto a neželané pozdravy od holubov. Doprajte svojmu autu prístrešok, ktorý predĺži životnosť jeho vzhľadu. Garáž nie je vhodným riešením pre každého a vďaka pristrešku môžete Vaše auto alebo aj motorku dostatočne ochrániť pred slnkom, snehom, dažďom, UV žiarením, krúpami či padajúcim lístím.

NA MIERU OD VÝROBCU

Povedzte nám, akú máte predstavu a my Vám ponúkneme riešenie na mieru podľa Vašich potrieb a požiadaviek. Pergoly, prístrešky na autá, terasy, ale aj ďalšie naše produkty, pochádzajú z našej výroby. Vyhotovujeme ich priamo u Vás, a preto sa vieme čo najlepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Neponúkame Vám len produkty typizovaných rozmerov, ale unikátny produkt podľa Vášho želania, vyhotovený z trvácnych, spoľahlivých a lokálnych materiálov. Zároveň máte možnosť si k nemu dodatočne doobjednať ďalšie naše produkty, ako napríklad tieniacu techniku či zasklenie.

Naše práce

Inšpirujte sa a odhaľte čaro našich realizácií

Pomôžeme vám s výberom najlepšieho riešenia

Prémiová hliníková pergola na mieru

HLINÍKOVÁ PERGOLA

Pokiaľ hľadáte pergolu z pevného a bezúdržbového materiálu, ktorá vydrží pokojne aj desiatky rokov, hliníková pergola môže byť pre Vás tou pravou. Jej elegantný, moderný a zároveň minimalistický dizajn sa hodí takmer ku každej nehnuteľnosti. Je možné ju ukotviť priamo na stenu Vášho domu, ale taktiež ju postaviť samostatne hocikde na Vašom pozemku. Môžete si u nás objednať aj “otvorenú” pergolu, ktorá slúži skôr ako dizajnový prvok na vyčlenenie priestoru, alebo si ju dať zastrešiť a získať plnohodnotný prístrešok. Zastrešenie pergoly je možné u nás doobjednať aj dodatočne. V ponuke máme aj tieniacu techniku, ktorú je možné využiť pri pergolách.

Prémiová drevená pergola na mieru so zaťahovacím tienením

DREVENÁ PERGOLA

Nakoľko je drevo prírodný materiál, prirodzene vytvára v priestore úplne inú atmosféru, ako napríklad hliník, a v kombinácii so záhradou a zeleňou tvoria harmonické a veľmi príjemné prostredie. Na výrobu pergol používame len drevo, ktoré je odolné, vhodné na takéto typy stavieb a ktoré nemení svoj tvar vplyvmi počasia. Drevené pergoly si však vyžadujú aj občasnú starostlivosť vo forme náterov, aby si dokázali udržať svoj pútavý vzhľad a slúžili Vám ešte mnoho rokov. Je možné ich ukotviť na stenu Vášho domu či postaviť samostatne v záhrade. Drevené pergoly bez zastrešenia môžu vytvárať spolu s ťahavými rastlinami skutočne výnimočný a romantický prvok vo Vašej záhrade, pričom so zastrešením získate nádherný priestor na relax či posedenie v každom počasí. Zastrešenie pergoly si u nás môžete doobjednať aj dodatočne. V ponuke máme aj tieniacu techniku, ktorú je možné využiť pri pergolách.

Bioklimatická pergola s rastlinami - pohľad zvnútra von

BIOKLIMATICKÁ PERGOLA

Vďaka naklápacím lamelám sa Vaša pergola dokonale prispôsobí Vašim požiadavkám a aj počasiu. Hravo ju viete podľa potreby uzavrieť, čím získate plnohodnotný prístrešok, a dáva Vám taktiež jedinečnú možnosť regulovať prietok vzduchu a množstvo slnečného svetla. Zaraďujeme ju určite medzi veľmi moderné a atraktívne prvky, ktoré vyzerajú veľmi dobre. Bioklimatické pergoly sú vyhotovené z hliníka, ktorý je ideálny na využitie v exteriéri, nakoľko je pevný, nevyžaduje údržbu a má dlhú životnosť. Oproti klasickým pergolám, ktoré sú zastrešené sklom, má však bioklimatická pergola najlepšie využitie v teplejších oblastiach, kde je počas roka menej daždivých dní. Po uzavretí lamiel síce táto pergola vytvára plnohodnotný prístrešok, ale neprepúšťa cez strechu žiadne svetlo, čo pri našom klimatickom pásme môže byť nevýhodou.

Hliníkový Prístrešok Pre Štyri Autá

PRÍSTREŠOK NA AUTO

Či už máte záujem o prístrešok z dreva alebo hliníka, zastrešený sklom, plechom či škridlou, u nás môžete mať všetko. Nakoľko prístrešky vyhotovujeme na mieru, ich veľkosť, vzhľad či použité materiály vieme prispôsobiť Vašim potrebám. Konštrukcie prístreškov vyhotovujeme len z pevných a odolných materiálov, ktoré dobre odolávajú vplyvom počasia a aj váhe zastrešenia. V prípade zastrešenia sklom vieme dodať aj tieniacu techniku či použiť sklo s UV filtrom, aby prístrešok poskytoval lepšiu ochranu pred slnečnými lúčmi. Prístrešok na auto dokáže ochrániť Vášho štvorkolesového či dvojkolesového priateľa takmer tak dobre, ako garáž. S našimi prístreškami sa už nemusíte obávať krupobitia, prehriateho vozidla, nečistôt zo stromov či okrídlených neprajníkov.

Drevená terasa chaty robená na mieru

TERASA NA MIERU

Vysnívajte si dokonalú terasu a my Vám ju vyrobíme. Ponúkame Vám vyhotovenie terasy od A po Z tak, aby ste si na ňu už len umiestnili nábytok a oddýchli si. Nakoľko pracujeme s rôznymi materiálmi a špecializujeme sa aj na atypické stavby, s nami získate presne také riešenie, aké potrebujete. Konštrukciu terasy Vám vieme vyhotoviť z nádherných drevených hranolov alebo z pevného a moderného hliníka, pričom obe možnosti majú svoje čaro a dobré vlastnosti v exteriéri. Vybrať si môžete aj spôsob zastrešenia. To v čom ako odborníci vynikáme, sú práve strechy zo skla. K terasám Vám vieme dodať aj tieniacu techniku vhodnú či už na sklenené strechy alebo na kompletné zatienenie či uzavretie Vašej terasy.

TU JE NÁVOD AKO ZAČAŤ…

1

Kontaktujte nás

Povedzte nám o Vašej vysnívanej pergole, terase či prístrešku na auto a upresnime si možnosti realizácie, farby a ďalšie detaily. Pokiaľ máte nejaké otázky, neváhajte a opýtajte sa. My Vám pomôžeme a nasmerujeme Vás.

2

Návrh riešenia

Naši profesionáli sa pozrú na najvhodnejšie technické či architektonické riešenia pri vašich požiadavkách a na vhodnosť použitých materiálov.

3

Upresníme si čísla

Nakoľko pergoly, prístrešky na autá a terasy vyhotovujeme na mieru podľa želania každého zákazníka, ceny sa môžu pri jednotlivých zákazkách výrazne líšiť. Po dôkladnej konzultácií vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

4

Onedlho sme u Vás

V tomto bode začíname realizovať vašu víziu a v dohodnutom termíne sa stretávame pri jej výstavbe. Tešíme sa na Vás!

5

Vychutnajte si Váš nový priestor

Úspešne sme dorazili do cieľa a teraz je už všetko hotové a pripravené pre Vás, Vstúpte do chládku a užite si Váš nový atraktívny doplnok k Vášmu domu.

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte kontaktný formulár a získajte unikátne stavby či doplnky pre Váš domov. Zodpovieme Vaše otázky a nájdeme pre Vás riešenie.

Nedostali ste od nás odpoveď do 24 hodín? Prosím, zavolajte nám na číslo 0919 370 730 alebo nám napíšte na objednavky@montter.sk.

Pozor na podvodníkov!
Nie sme firma, ktorá ohovára iné firmy, no za posledný rok sme zaznamenali veľa podozrivých firiem a chceme ochrániť našich zákazníkov, aby neprišli o svoje ťažko zarobené peniaze. Žiaľ, nie každá firma je spoľahlivá a ako ste sa mohli dopočuť z médií, jeden z našich konkurentov okradol svojich zákazníkov o státisíce eur zo záloh. Mrzí nás, že takéto firmy vrhajú zlé svetelo na naše odvetvie a nakoľko chceme, aby naši klienti mohli pokojne spávať, rozhodli sme sa dať každému z vás možnosť objednať si naše služby bez nutnosti platenia zálohy vopred. Zálohu u nás zaplatíte vo výške 70% až v momente, keď u vás doma bude postavená konštrukcia a zvyšok zaplatíte až po úplnom odovzdaní diela.


Záznam z RTVS o tejto kauze si môžete pozrieť na tomto odkaze.

    Kedy by ste to chceli realizovať? *

    *Ako ste sa o nás dozvedeli:

    V prípade, že vám neodpovedáme do 24 hodín, volajte prosím na 0919 370 730 alebo píšte na objednavky@montter.sk