ZASKLENIE A ZÁBRADLIE BALKÓNU NA MIERU

Dodajte Vášmu balkónu šmrnc vo forme pevného a dizajnového zábradlia z hliníka či praktického zasklenia. S nami môže mať skvelý balkón aj celá Vaša bytovka. Naše služby ponúkame na území celého Slovenska.

ZÍSKAJTE BEZPEČNÝ A PRÍJEMNÝ BALKÓN

Pravdepodobne sa zhodneme, že pri balkónoch je prioritou určite bezpečnosť. Hrdzavé či nízke zábradlie alebo chýbajúce časti zábradlia, pôsobia veľmi nebezpečne a ľahko pri nich môže dôjsť k nešťastiu. Pri horšom počasí či v chladnejších ročných obdobiach si balkón tak dobre neužijete. Naprší tam, zmokne Vám nábytok, neuschne prádlo a je Vám zima. S našimi službami však môžete na tieto problémy zabudnúť. Ponúkame Vám hliníkové nezvárané (montované) zábradliá, elegantné a funkčné zasklenie s hliníkovým rámom, balkónové striešky či oplechovanie balkóna. Montáž realizujeme zapustením medzi steny alebo na pomocné konštrukcie, nerealizujeme montáže, ktoré sa upevňujú zvonka na konzoly. Nakoľko je bezpečnosť prvoradá, samozrejmé je, že disponujeme potrebnými certifikátmi.

ZASKLENIE BALKÓNA

Buďte v suchu, znížte tepelné straty a spolu s vhodným tienením zabráňte prehrievaniu miestnosti. Vešajte prádlo na balkón počas celého roka.
Zobrazit viac

BEZRÁMOVÉ ZASKLENIE BALKÓNA

Elegantné a nenápadné zasklenie, ktoré ocenia aj minimalisti.
Zobrazit viac

RÁMOVÉ ZASKLENIE BALKÓNA

Obľúbené zasklenie vďaka nižšej cene a dobrému tesneniu.
Zobrazit viac

ZASKLENIE BALKÓNA IZOLAČNÝM DVOJSKLOM

Vďaka použitiu izolačného dvojskla Vám už nebude zima a dosiahnete vyššiu úsporu energií.
Zobrazit viac

BALKÓNY PRE BYTOVKY

Skrášlite balkóny na celej bytovke. S nami môžu mať všetci pekný balkón s bezpečnými prvkami.
Zobrazit viac

HLINÍKOVÉ ZÁBRADLIA NA BALKÓNY

Získajte nezvárané (montované) zábradlie z hliníka, ktorý sa vyznačuje perfektnou pevnosťou, odolnosťou a životnosťou.
Zobrazit viac

MONTÁŽ ZÁBRADLIA NA BALKÓN

Vďaka zapusteniu medzi steny alebo na pomocné konštrukcie, získate skutočne bezpečné a pevné zábradlie. Nerealizujeme montáž zvonka na konzoly.
Zobrazit viac

OPLECHOVANIE BALKÓNA

Ochráňte Váš balkón pred vodou a vlhkosťou,
Zobrazit viac

POSUVNÉ SIEŤKY NA BALKÓN

Ideálny doplnok k zaskleniu balkóna, ktorý Vás ochráni pred nepríjemným hmyzom.
Zobrazit viac

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte kontaktný formulár a získajte unikátne stavby či doplnky pre Váš domov. Zodpovieme Vaše otázky a nájdeme pre Vás riešenie.

Nedostali ste od nás odpoveď do 24 hodín? Prosím, zavolajte nám na číslo 0919 370 730 alebo nám napíšte na objednavky@montter.sk.

Pozor na podvodníkov!
Nie sme firma, ktorá ohovára iné firmy, no za posledný rok sme zaznamenali veľa podozrivých firiem a chceme ochrániť našich zákazníkov, aby neprišli o svoje ťažko zarobené peniaze. Žiaľ, nie každá firma je spoľahlivá a ako ste sa mohli dopočuť z médií, jeden z našich konkurentov okradol svojich zákazníkov o státisíce eur zo záloh. Mrzí nás, že takéto firmy vrhajú zlé svetelo na naše odvetvie a nakoľko chceme, aby naši klienti mohli pokojne spávať, rozhodli sme sa dať každému z vás možnosť objednať si naše služby bez nutnosti platenia zálohy vopred. Zálohu u nás zaplatíte vo výške 70% až v momente, keď u vás doma bude postavená konštrukcia a zvyšok zaplatíte až po úplnom odovzdaní diela.


Záznam z RTVS o tejto kauze si môžete pozrieť na tomto odkaze.

    Kedy by ste to chceli realizovať? *

    *Ako ste sa o nás dozvedeli:

    V prípade, že vám neodpovedáme do 24 hodín, volajte prosím na 0919 370 730 alebo píšte na objednavky@montter.sk