Zasklenie na mieru

Zlepšite využiteľnosť Vašej terasy či balkóna. Vďaka zaskleniu môžete tieto priestory veselo využívať aj v prechodných alebo zimných obdobiach. Sme tu pre Vás v rámci celého Slovenska.

SKLO, VÁŠ NOVÝ KAMARÁT

Mať terasu alebo balkón je samo o sebe super. Máte totiž priestor, ktorý Vám poskytuje pohodu a ktorý radi využívate, či už sami alebo s Vašimi blízkymi. Má to však jeden háčik. Pri horšom počasí a v chladnejších ročných obdobiach, tento priestor až tak super zrazu nie je. Naprší tam, zmokne Vám nábytok, neuschne prádlo, zima Vám je, jednoducho sa Vám tam vtedy ani nechce ísť. Tu však nastupuje na scénu Váš nový kamarát – sklo, resp. zasklenie. Pomôže Vám tieto priestory vylepšiť a poskytne Vám lepšiu tepelnú izoláciu a príjemné prostredie bez dažďa či vetra. Na svoje si prídu aj Vaši domáci miláčikovia či fajčiari. A čo v prípade pekného počasia? Vďaka skvelým posuvným systémom si balkón alebo terasu ľahko otvoríte a môžete si užívať pobyt na čerstvom vzduchu. Pri zasklení používame výlučne hliníkové systémy a rôzne bezpečnostné sklá. Farbu rámu si môžete vybrať z piatich základných odtieňov, iné odtiene Vám vieme dodať individuálne na základe Vašich preferencií. Samozrejmosťou je aj možnosť uzamykania.

ZASKLENIE BALKÓNA

Buďte v suchu, znížte tepelné straty a spolu s vhodným tienením zabráňte prehrievaniu miestnosti. Vešajte prádlo na balkón počas celého roka.
Zobrazit viac

ZASKLENIE TERASY

Premeňte svoju terasu na zimnú záhradu. Ušetríte energie, nezmoknete Vy ani Váš nábytok a získate skvelý priestor pre Vás aj Vašich domácich miláčikov.
Zobrazit viac

BEZRÁMOVÉ ZASKLENIE

Elegantné a nenápadné zasklenie, ktoré ocenia aj minimalisti.
Zobrazit viac

RÁMOVÉ ZASKLENIE

Obľúbené zasklenie vďaka nižšej cene a dobrému tesneniu.
Zobrazit viac

ZASKLENIE IZOLAČNÝM DVOJSKLOM

Vďaka použitiu izolačného dvojskla Vám už nebude zima a dosiahnete vyššiu úsporu energií.
Zobrazit viac

ZASKLENIE ČÍRYM SKLOM

Ideálne riešenie, ak chcete mať pocit, že ste v otvorenom priestore.
Zobrazit viac

ZASKLENIE DYMOVÝM SKLOM

Dymové sklo s UV filtrom prepúšťa dostatok svetla a zároveň poskytuje ochranu pred slnečnými lúčmi.
Zobrazit viac

ZASKLENIE SIVÝM SKLOM

S čiernym hliníkovým rámom tvoria perfektný pár pre milovníkov tmavých odtieňov.
Zobrazit viac

ZASKLENIE ZRKADLOVO DYMOVÝM SKLOM

Vhodné zasklenie pre obmedzenie prieniku tepla s elegantným dymovým dizajnom.
Zobrazit viac

ZASKLENIE MLIEČNYM SKLOM

Pokiaľ potrebujete súkromie, mliečne sklo je ideálnou voľbou.
Zobrazit viac

HLINÍKOVÉ SYSTÉMY ZASKLENIA

Rámy zasklenia vyhotovujeme výlučne z hliníka, ktorý má niekoľkonásobne lepšiu pevnosť aj životnosť, ako plast.
Zobrazit viac

ZAMYKANIE ZASKLENIA

Vďaka hliníkovým madlám Vaše zasklenie dostatočne uzamknete, pričom v prípade zasklenia terasy môžete zamykať aj klasickým FAB zámkom.
Zobrazit viac

DOPLNKY K ZASKLENIU

Radi Vám dodáme aj posuvné sieťky proti hmyzu či oplechovanie balkóna alebo terasy.
Zobrazit viac

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte kontaktný formulár a získajte unikátne stavby či doplnky pre Váš domov. Zodpovieme Vaše otázky a nájdeme pre Vás riešenie.

Nedostali ste od nás odpoveď do 24 hodín? Prosím, zavolajte nám na číslo 0919 370 730 alebo nám napíšte na objednavky@montter.sk.

Pozor na podvodníkov!
Nie sme firma, ktorá ohovára iné firmy, no za posledný rok sme zaznamenali veľa podozrivých firiem a chceme ochrániť našich zákazníkov, aby neprišli o svoje ťažko zarobené peniaze. Žiaľ, nie každá firma je spoľahlivá a ako ste sa mohli dopočuť z médií, jeden z našich konkurentov okradol svojich zákazníkov o státisíce eur zo záloh. Mrzí nás, že takéto firmy vrhajú zlé svetelo na naše odvetvie a nakoľko chceme, aby naši klienti mohli pokojne spávať, rozhodli sme sa dať každému z vás možnosť objednať si naše služby bez nutnosti platenia zálohy vopred. Zálohu u nás zaplatíte vo výške 70% až v momente, keď u vás doma bude postavená konštrukcia a zvyšok zaplatíte až po úplnom odovzdaní diela.


Záznam z RTVS o tejto kauze si môžete pozrieť na tomto odkaze.

    Kedy by ste to chceli realizovať? *

    *Ako ste sa o nás dozvedeli:

    V prípade, že vám neodpovedáme do 24 hodín, volajte prosím na 0919 370 730 alebo píšte na objednavky@montter.sk