EXTERIÉROVÉ TIENENIE NA MIERU

Dajte zbohom prehriatym priestorom a zničenému nábytku od slnka. Ochráňte sa pred horúcimi slnečnými lúčmi s našimi efektívnymi tieniacimi systémami a buďte v chládku. Naše služby Vám poskytujeme v rámci celého Slovenska.

FUNKČNÉ A DIZAJNOVÉ TIENENIE PRE MAXIMÁLNE POHODLIE

Na krásne letné dni sa po chladnejších mesiacoch vždy tešíme. Prinášajú však so sebou aj pálivé slnečné lúče a horúčavy. Prehriate priestory a UV žiarenie nerobia dobre nášmu zdraviu, pokožke, domácim miláčikom a ani vonkajšiemu nábytku. Často sú nepríjemné, vyčerpávajúce a potrebujeme sa pred nimi vedieť ochrániť. S nami môžete mať tieniacu techniku na Vaše balkóny, strechy zo skla, zimné záhrady a aj terasy. Pri strešnej tieniacej technike máme v ponuke nad-strešné a pod-strešné tienenie, resp. tienenie inštalované z vonkajšej či z vnútornej strany. Nad-strešné tienenie je najúčinnejšie, keďže zabraňuje prehrievaniu strechy. Dodávame ho s diaľkovým ovládaním a spoľahlivými Somfy motormi. Samotná tieniaca technika je látkového typu a môžete ju mať v niekoľkých typoch (obyčajná alebo perforovaná) či farbách, podľa Vašich preferencií. V prípade šírky strechy nad 4 metre alebo hĺbky nad 4,5 metrov, je potrebné napájať ďalšiu tieniacu techniku. V prípade pod-strešného tienenia je určite najlákavejšia jeho dostupnejšia cena. Do tohto typu tienenia patria rôzne látkové rolety či manuálne sťahovateľná zrkadlová fólia, ktorá sa sťahuje smerom dole medzi krokvy. Na montáž pod-strešného tienenia sa nešpecializujeme, ale radi Vám ho doobjednáme. V našej ponuke okrem strešného tienenia nájdete aj rolety na diaľkové ovládanie s bezpečnostným systémom proti vetru a dažďu, ktoré sú ideálne na terasy, zimné záhrady či balkóny.

NAD-STREŠNÉ TIENENIE

Najlepšia ochrana pred prehriatím strechy a priestorov. V ponuke máme obyčajné či perforované látkové tienenie.
Zobrazit viac

POD-STREŠNÉ TIENENIE

Pokiaľ hľadáte cenovo dostupnejšie možnosti, na výber máte rôzne látkové rolety či manuálne sťahovateľnú zrkadlovú fóliu. Tieto druhy tienenia nemontujeme.
Zobrazit viac

FARBY NAD-STREŠNÉHO TIENENIA

Môžete si vybrať akýkoľvek odtieň. V ponuke máme aj metalické odtiene či štruktúrované tienenie, ktoré sú o niečo nákladnejšie.
Zobrazit viac

TIENENIE NA ZIMNÉ ZÁHRADY

Zimná záhrada situovaná na slnečnej strane je bez tieniacej techniky ako sklenník. Doobjednajte si tienenie a buďte v chládku.
Zobrazit viac

TIENENIE NA TERASY

Aj keď terasu nemáte zasklenú, slnko stále páli. Zahaľte sa pomocou praktických elektrických roliet do chládku.
Zobrazit viac

EXTERIÉROVÉ ROLETY

Rolety na diaľkové ovládanie s bezpečnostným systémom proti vetru a dažďu sú skvelým doplnkom do exteriéru,
Zobrazit viac

TIENENIE NA DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE

Dožičte si pohodlie s tienením na diaľkové ovládanie so spoľahlivými Somfy motormi.
Zobrazit viac

KONTAKTUJTE NÁS

Vyplňte kontaktný formulár a získajte unikátne stavby či doplnky pre Váš domov. Zodpovieme Vaše otázky a nájdeme pre Vás riešenie.

Nedostali ste od nás odpoveď do 24 hodín? Prosím, zavolajte nám na číslo 0919 370 730 alebo nám napíšte na objednavky@montter.sk.

Pozor na podvodníkov!
Nie sme firma, ktorá ohovára iné firmy, no za posledný rok sme zaznamenali veľa podozrivých firiem a chceme ochrániť našich zákazníkov, aby neprišli o svoje ťažko zarobené peniaze. Žiaľ, nie každá firma je spoľahlivá a ako ste sa mohli dopočuť z médií, jeden z našich konkurentov okradol svojich zákazníkov o státisíce eur zo záloh. Mrzí nás, že takéto firmy vrhajú zlé svetelo na naše odvetvie a nakoľko chceme, aby naši klienti mohli pokojne spávať, rozhodli sme sa dať každému z vás možnosť objednať si naše služby bez nutnosti platenia zálohy vopred. Zálohu u nás zaplatíte vo výške 70% až v momente, keď u vás doma bude postavená konštrukcia a zvyšok zaplatíte až po úplnom odovzdaní diela.


Záznam z RTVS o tejto kauze si môžete pozrieť na tomto odkaze.

    Kedy by ste to chceli realizovať? *

    *Ako ste sa o nás dozvedeli:

    V prípade, že vám neodpovedáme do 24 hodín, volajte prosím na 0919 370 730 alebo píšte na objednavky@montter.sk